niedziela, 27 października 2013

                                    wstęp bloga 


 coś o mnie: hej jestem Ania jestem osoba energiczna ,pewna siebie i lubię nowe doświatczenia mam 12 lat jestem w 6 klasie mieszkam w woj.Śląskim oraz mam dwóch starszych braci, .
moim zainteresowaniem to: Konie,jazda konna , taniec ,siatkowka ,moda, uroda ,fotografia i oczywiscie muzyka.Muzyka,sport,konie,moda,uroda są  częscią mojego życia.

moje pasje: od 3,5 lat tańczę w ,,Zespół Pieśni i Tańca  Mały Śląsk '' 
 od 2,5 lat jeżdże konno mam za sobą już pierwsze zawody jeździeckie na obozie.
siatkowke trenuje od 2010 ale mialam 2 lata przerwy i teraz znów trenuje.

o blogu: na tym blogu bede poświeca jak najwiecej mojego czasu bede z wami sie dzielic z róznymi ,rzeczmi,opowiadac,polecac itp. mysle ze ten blog spodoba wam sie ;)

zdjęcia: wszystkie zdjecia ktore bede wrzucac to beda robione przez Ipada 3 oraz przez Samsung galaxy Y