poniedziałek, 30 grudnia 2013

Cześć kochani :*
 jutro sylwester cieszycie się ? ja bardzo bo idędo mojej przyjaciółki i z tej okazji że jest sylwester mam do was stylizacje nr.4 :* myślę że się spodoba. Komentujcie,oceniajcie i jeszcze jedno pytanie do was kto by sie tak ubrał na sylwestra ? sama robilam stylizacje ;*
ps. przepraszam za jakość

sobota, 28 grudnia 2013

Cześc Kochani to ja znowu jak tam ? co u was słychac?
To dzis mam znowu dla was kolejna stylizacja czyli strój dnia ;*
Kto by to nosił, ja bym to nosiła ;)




piątek, 27 grudnia 2013

stylizacja nr.2 :)

hej jak już obiecałam że bede codziennie dodawac jakies stroje dnia to macie kolejny plus dodtkowo zrobiłam go sama zapraszam na strone http://stylistki.pl/ na tej stronie można tworzyc własne stylizacje ;*



czwartek, 26 grudnia 2013

hej przepraszam ze mnie tyle nie było ale poprostu szkoła, zajecia pozaszkolne, świeta itp. mnie to przesrosło ale dziś dla was kochani mam niespodzianke o to strój dnia , co dziennie bede dodawała rożne rzeczy modowe,muzyczne itp. ;*




hej co tam robaczki ?
jak mija wam dzień ? ;*

niedziela, 27 października 2013

                                    wstęp bloga 


 coś o mnie: hej jestem Ania jestem osoba energiczna ,pewna siebie i lubię nowe doświatczenia mam 12 lat jestem w 6 klasie mieszkam w woj.Śląskim oraz mam dwóch starszych braci, .
moim zainteresowaniem to: Konie,jazda konna , taniec ,siatkowka ,moda, uroda ,fotografia i oczywiscie muzyka.Muzyka,sport,konie,moda,uroda są  częscią mojego życia.

moje pasje: od 3,5 lat tańczę w ,,Zespół Pieśni i Tańca  Mały Śląsk '' 
 od 2,5 lat jeżdże konno mam za sobą już pierwsze zawody jeździeckie na obozie.
siatkowke trenuje od 2010 ale mialam 2 lata przerwy i teraz znów trenuje.

o blogu: na tym blogu bede poświeca jak najwiecej mojego czasu bede z wami sie dzielic z róznymi ,rzeczmi,opowiadac,polecac itp. mysle ze ten blog spodoba wam sie ;)

zdjęcia: wszystkie zdjecia ktore bede wrzucac to beda robione przez Ipada 3 oraz przez Samsung galaxy Y