poniedziałek, 30 grudnia 2013

Cześć kochani :*
 jutro sylwester cieszycie się ? ja bardzo bo idędo mojej przyjaciółki i z tej okazji że jest sylwester mam do was stylizacje nr.4 :* myślę że się spodoba. Komentujcie,oceniajcie i jeszcze jedno pytanie do was kto by sie tak ubrał na sylwestra ? sama robilam stylizacje ;*
ps. przepraszam za jakość

sobota, 28 grudnia 2013

Cześc Kochani to ja znowu jak tam ? co u was słychac?
To dzis mam znowu dla was kolejna stylizacja czyli strój dnia ;*
Kto by to nosił, ja bym to nosiła ;)




piątek, 27 grudnia 2013

stylizacja nr.2 :)

hej jak już obiecałam że bede codziennie dodawac jakies stroje dnia to macie kolejny plus dodtkowo zrobiłam go sama zapraszam na strone http://stylistki.pl/ na tej stronie można tworzyc własne stylizacje ;*



czwartek, 26 grudnia 2013

hej przepraszam ze mnie tyle nie było ale poprostu szkoła, zajecia pozaszkolne, świeta itp. mnie to przesrosło ale dziś dla was kochani mam niespodzianke o to strój dnia , co dziennie bede dodawała rożne rzeczy modowe,muzyczne itp. ;*




hej co tam robaczki ?
jak mija wam dzień ? ;*