hej mam na imie Ania interesuje się :konie,jazda konna,fotografia,modą a zresztą sami przeczytajcie posta o mnie :)
piątek, 27 grudnia 2013
stylizacja nr.2 :)
hej jak już obiecałam że bede codziennie dodawac jakies stroje dnia to macie kolejny plus dodtkowo zrobiłam go sama zapraszam na strone http://stylistki.pl/na tej stronie można tworzyc własne stylizacje ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz