Cześc Kochani co u was ciekawego słychac ?
Wogóle mam do was nową wiadomośc jadę dziś kupic ksiażkę Florence the Machine i bardzo się cieszę jak ją przeczytam opowiem o niej wam. Teraz codziennie słucham ją Florence ma niesamowity głos ;*
polecam serdecznie posłuchanie jej piosenek a szczególnie tą :http://www.youtube.com/watch?v=iC-_lVzdiFE

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz