czwartek, 2 stycznia 2014

Cześc Kochani co u was ciekawego słychac ?
Wogóle mam do was nową wiadomośc jadę dziś kupic ksiażkę Florence the Machine i bardzo się cieszę jak ją przeczytam opowiem o niej wam. Teraz codziennie słucham ją  Florence ma niesamowity głos ;*

polecam serdecznie posłuchanie jej piosenek a szczególnie tą  :http://www.youtube.com/watch?v=iC-_lVzdiFE 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz