hej mam na imie Ania interesuje się :konie,jazda konna,fotografia,modą a zresztą sami przeczytajcie posta o mnie :)
piątek, 3 stycznia 2014
Cześc Kochani Jak już wspomniałam wczoraj że pojadę po książkę Florence + the Machine Głos wszechmogący to dziś chce ją wam pokazac. Zaczełam ją już czytac i narazie jest bardzo ciekwa.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz