piątek, 3 stycznia 2014

Cześc Kochani 
Jak już wspomniałam wczoraj że pojadę po książkę Florence + the Machine Głos wszechmogący 
to dziś chce ją wam pokazac. Zaczełam ją już czytac i narazie jest bardzo ciekwa. 



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz