poniedziałek, 20 stycznia 2014

Konie to co kocham


Konie-najpiękniejsze,najmądzejsze zwierzęta na swiecie świat bez koni
 to szare życie.
Jazda konna: dzieli sie na dwa typy ujeżdżenie i skoki.                                       Moja historia  z końmi zaczeła się w 16.10.10r. Wsiadłam po raz 1 prawdziwie na konia który nazywał sie Windi. Wówczas bardzo sie bałam, a za razem moje serce było tak szcześliwe ze szok <3 Iiii... proszę po roku zaczęłam dobrze galopowac,dobrze skakac a po 2 latach pojechałam na obóz jeźdźiecki  ,,Centrum hipiki,, w Jaszkowie. Tam zdobyłam pierwsze floo, dyplom aleee... chwila coś za coś musiałam przejechać i przedskoczyc parkur może był upadek. Nic się.nie stało ale i tak mowie cały czas ze było zajefajnie i pomyśleć 3 lata i tyle zdobyć i dzięki koniom one mnie nauczyły co to miłość,co to zaufanie,co to marzenia,CO TO SZCZĘŚCIE oczywiście bedę dalej dążyć  prace z końmi oraz spełniać moje najskrytrze marzenia <3
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz